Ar yra amžiaus riba pradėti verslą?

Metai greitai bėga, o tu vis dar jautiesi ne savo rogėse? Atrodo tapai nuobodi pati sau ir nesinori ryte keltis iš lovos? Kodėl gi taip atsitinka ir kaip sau padėti? Svarbi žinutė skrieja visoms, kas laiko save “per senomis” pradėti kažką naujo!

Esi iš tų, kuri dirba samdomą darbą, tačiau kiekvieną dieną galvoje sukasi mintys apie nepriklausomą ir savo mylimą veiklą? O gal esi po vaikų priežiūros atostogų ir turi idėją naujam verslui? Tikriausiai ne viena iš mūsų nori atrasti savo vietą po saule, bet vis kankina baimės ir abejonės – man nepavyks, nuo ko pradėti, gal jau per vėlu, jaunes gi dabar žymiai kūrybiškesnės ir gudresnės! Tokiu atveju reikia keisti savo požiūrį.

Mes, tos, kaip aš sakau 30+ (o gal net 40+) moterys, jau turime neįkainojamos gyvenimiškos patirties. Ar galite įsivaizduoti koks tai privalumas? Tokia patirtis versle yra labai naudinga! Moterys ir mamos yra nepaprastai supratingos, todėl greičiau supranta kitą. Iš šono, tai gali pasirodyti nereikšminga savybė. Bet pažiūrėkime iš kitos pusės. Suprasti ko reikia kitam, kaip kitas jaučiasi, yra kaip tik labai vertinga, nes tai galima pritaikyti verslo idėjoje dar prieš ją įgyvendinant. Taip pat, mes, tos „vyresnės” tikrai esame turjusios bent vieną darbą, kuriame įgytos žinios ir patirtys nėra sunkiai pritaikomos ir kitose srityse. O ką jau kalbėti apie moterų „multitaskinimą“ ir greitį. Tokios brandaus amžiaus savybės gali padėti įveikti net ir aukščiausią kalną. Pagalvokit, kas blogiausio gali nutikti jei nuspręsite pakeisti savo kasdienybę? Ką rinktumėtės, ar gyventi savo nuobodžioje rutinoje, ar pradėti kažką naujo, kas gali atnešti naujų potyrių, švytėjimo ir įkvėpimo? 

Kaip išdrįsti įgyvendinti savo svajonę ir kaip atsikratyti baimių? Dabar yra daugybė informacijos internete – galima ne tik skaityti forumus, bet ir dalyvauti įvariuose verslo klubuose bei seminaruose. Jūs nustebsite, kiek čia sukasi įvairaus amžiaus moterų. Galima kreiptis ir į savo srities specialistus. Jie jau turi patirties su verslu ir yra susidūrę su įvairiausiomis situacijomis, todėl noriai išties pagalbos ranką. Kad žengti tą lemtingą žingsnį, kartais mums trūksta tiesiog palaikymo ir padrąsinimo. O profesionalaus mentoriaus pagalba visada bus geras ramstis vėjuotą dieną – ir nesvarbu, kiek jums metų, kiek vaikų turite, ar koks jūsų darbo stažas. 

Viena garsiausių visų laikų sportininkių Jackie Joyner-Kersee yra pasakiusi: “Amžius nėra kliūtis. Tai yra tik Jūsų proto apribojimas”. Yra daugybė pavyzdžių – moterų, kurios paliko savo saugią komforto zoną, o dabar džiaugiasi laisve ir nepriklausomybe.  Jei nori tapti viena iš tų pazyzdžių – neabejok savimi ir pradėk jau dabar! Laikas yra vienintelis išteklius, kuris neatsinaujina, tad nedelsk ir bandyk! 

Bendraukime

El. paštu

gintare@asversli.lt

Telefonu

+37060972700

Facebook

buinovske

Instagram

gintare.buinovske

Visos teisės saugomos © Kopijuoti turinį be raštiško sutikimo draudžiama.

Krepšelis0
Jūsų krepšelyje nėra produktų
Tęsti apsipirkimą
0