Mano istorija

Visą savo karjeros kelią – maždaug 20 metų buvau arti kliento. Kažkada buvau ta mergina, kuri registruodavo keleivius į skrydį oro uoste, o vėliau tapau vienos kelionių agentūros produkto vadove. Teko bendrauti su potencialiais pirkėjais tiek gyvai, tik ir online formatu. Administravau keletą stambių elektroninių parduotuvių, kurios turėjo tinklus Pabaltijo regione. Ieškojau būdų, kaip padaryti pirkėjų apsipirkimą kuo efektyvesniu, patogesniu, o tuo pačiu, kaip atnešti verslui daugiau pardavimų. 

 

2020 metai, šventai įtikėjusi, jog aukštos pareigos, atitinkamas atlyginimas, garsus kompanijos vardas, didelė komanda man duoda stabilumą tiek profesine, tiek asmenine prasme gavau nemažą smūgį, kai iš darbo buvau atleista. Neverksiu ir nesiskūsiu – jau ilgą laiką erzino 9-17 grafikas, nuolatiniai darbai po darbo, nesibaigiančios komandiruotės ir stresas, kurį patirdavau dėl didžiulio krūvio. Kaip sakau, jeigu pats laiku nepadarysi sprendimų, gyvenimas juos padarys už Tave. 

 

Kad ir kaip tuo metu juokingai atrodė personalo vadovės žodžiai, jog kažkada suprasiu, jog viskas tik į gera, šiandien galiu pasakyti tikrai taip. Turiu du verslus – studiją bei mentorystės verslą. Kokia man nauda lyginant save samdomame darbe ir turint savo veiklas? 

 

  • Nėra uždarbio lubų. Jeigu dirbsiu daugiau, sugalvosiu naujų projektų, pravesiu daugiau programų – tai atsispindės mano banko sąskaitoje. Samdomame darbe, nepaisant to, kiek jėgų aš atiduosiu, kiek vakarų prasėdėsiu analizuodama statistiką, ieškodama sprendimų – kas mėnesį mano banko sąskaita padidėdavo visuomet ta pačia sumą 
  • Susipažįstu su naujais žmonėmis, gimsta netikėčiausios pažintys ir projektai. Mano kolegos visur buvo nerealūs, tikrai neturiu kuo skųstis, tačiau šiandien aš nežinau, su kokiu žmogumi man teks susitikti, kokia jo patirtis, ką iš jo galėsiu išmokti, kaip galėsiu jį įkvėpti 
  • Pati planuoju savo laiką. Na tikriausiai šis savo verslo privalumas yra visiems žinomas, bet vistiek. Galiu dirbti savaitgalį, o darbo dienomis susitikti su drauge kavos ar nuvykti ten, kur žmonių srautai bus mažesni nei savaitgalį. Neprivalau sėdėti prie ekrano iki 17:00 jeigu tą dieną blogai jaučiuosi. Galiu eiti pasivaikščioti, kai šviečia saulė ir dirbti, kai lyja lietus. Esu pati savo bosė, nustatanti savo darbo valandas. 

„Dar kartą dėkoju už visą skirtą laiką ir darbą su manimi ir mano veiklos pradžia! Emocijos po vakarykščio pokalbio jau truputį nurimo, bet ryžtas ir energija tik padidėjo. Jūs išties buvot puikiai pasiruošusi pokalbiui, išnagrinėjusi rinką, mano profilį, klausimus ir baimes. Vis vartau savo konspektą ir žymiuosi, ką jau spėjau atlikti, kas dar laukia ateityje. O ateityje laukia nemažai darbo.”

Gėlių salono savininkė

Verslo mentorystės paslauga

„Po šių kursų jaučiuosi labai motyvuota ir pilna idėjų. Susirinkusios moterys tikrai žavi savo unikaliomis idėjomis ir sumanumu, o visa teorinė medžiaga pateikiama struktūrizuotai, aiškiai ir suprantamai, kas labai svarbu ieškant gairių ir norint nepasimesti savo idėjų gausoje. Esu tikrai labai laiminga prisijungusi prie grupės. Dar kartą ačiū!”

Suknelių prekinio ženklo kūrėja

Verslumo mokymų dalyvė

„Po mentorystės aš: labiau pasitikiu savimi, į viską žiūriu paprasčiau, todėl darbai vyksta greičiau ir pasiekiu geresnius rezultatus, kuriu storius, kuriuose jaučiuosi laisvai, sėkmingai pritaikau įgytas žinias turinio kūrimui, rašau įtraukiančius tekstus, kuriu reelsus, turėjau pirmąjį pardavimą, tariuosi su pirmais verslo klientais dėl bendradarbiavimo. Tai tik dalis pasikeitimų mano gyvenime po mentorystės. Tiesiog norėjau pasakyti, jei dar svarstote ar verta, patikėkit, tikrai verta. Ji pranoksta visus lūkesčius.”

Dekoro produktų verslo savininkė

Mentorystės paslauga

Užsisakyk naujienas

Gauk naujausius mano patarimus

[mc4wp_form id=”519″]

Bendraukime

El. paštu

gintare@asversli.lt

Telefonu

+37060972700

Facebook

buinovske

Instagram

gintare.buinovske

Visos teisės saugomos © Kopijuoti turinį be raštiško sutikimo draudžiama.

Krepšelis0
Jūsų krepšelyje nėra produktų
Tęsti apsipirkimą
0